10 powodów, dla których Magento jest najlepszą platformą e-commerce

Istnieją powody, dla których niektóre platformy CMS uznawane będą za najlepszą platformę e-commerce i będą uznawane za lepsze od innych. Platforma Magento eCommerce jest jedną z tych platform CMS, na których możesz być pewna, jest jedną z najlepszych dostępnych platform internetowych. Wymienione są niektóre z przyczyn.

1. Wykonane dla handlu elektronicznego

W przeciwieństwie do WordPress i innych platform CMS, Magento został stworzony jako platforma handlu elektronicznego.

Niektóre z bardziej popularnych funkcji e-commerce obejmują Panel użytkownika, Zarządzanie zapasami, Zaawansowane zarządzanie wysyłkami i dostawcami, Pozwala na pakowanie produktów, Wbudowane funkcje cross-sells i upsells, opcję CMS, biuletyny itd.

Oprócz przyjaznego dla e-commerce, mają one również na celu zapewnienie, że są łatwe w użyciu i pracy z.

2. Łatwa integracja

Częściej niż chociażby platformy CMS mają podstawowe funkcjonalności, nie wszystkie rozwiązania są rozwiązane w systemie.

Często potrzebują innych aplikacji lub dodatków, aby ułatwić pracę z platformą. Platforma Magento eCommerce ma tę zaletę, że posiada platformę zakupową online, którą można łatwo zintegrować z gotowymi wtyczkami i aplikacjami innych programistów.

Interfejsy Magento są również rozszerzalne, aby połączyć się z różnymi aplikacjami, takimi jak analityka, wysyłka i śledzenie, bramki płatnicze i tak dalej.

3. Modułowy i dostosowywalny

Każda branża, która korzysta z platform CMS, ma różne potrzeby i musi korzystać z CMS inaczej. W tym sensie, że to, co działa z przemysłem mody, nie działa z przemysłem meblarskim.

Platforma e-commerce Magento daje użytkownikom elastyczność dostosowywania się do potrzeb branży. Biorąc pod uwagę, że jest to platforma open source, a także zbudowana głównie dla e-commerce, jest bardzo modularna i konfigurowalna.

Elementy modularne tej platformy zakupowej online umożliwiają zachowanie solidnego tylnego końca podczas zmiany frontonu, co zapewnia użytkownikom doświadczenie, które jest przyjemne i skuteczne.

4. SEO przyjazny

Jako jedna z najlepszych platform eCommerce, które są przyjazne dla SEO, oprócz hostingu wszystkich informacji, pomaga również witryny takie, że pojawiają się w przestrzeni wyszukiwarki.

Możesz skonfigurować platformę Magento eCommerce, aby oferować metadane i opisy produktów i kategorii, mapy witryn dla wyszukiwarek, w tym dla Google, kontrolę adresów URL itd.

Kod źródłowy jest wbudowany we wszystkie te informacje, dzięki czemu klienci zmieniają się w sposób bez zarzutu i łatwego, oszczędzając czas, ułatwiając wyszukiwanie.

5. Wolność wyboru usługi hostingowej

Platforma Magento umożliwia wybranie hosta, z którym chcesz się udać, witryny. Oznacza to, że możesz poszukać najbardziej ekonomicznych opcji dostępnych i najbardziej elastycznych.

Ponadto obsługuje ona płynne przełączanie się na inne usługi hostingowe, pod warunkiem, że nie jesteś zadowolony z tego, z czym się łączysz.

Ponadto, Magento Go oferuje opcje przełączania w połączeniu z zaletami, które są dostępne w platformie Magento Community edition.

6. Wydajność

Witryny nie mogą sobie pozwolić na powolne ładowanie. Użytkownicy chcą natychmiastowej satysfakcji i chcą, aby strony internetowe ładowały się natychmiast lub zaczęły znudzić się i przejść do następnej witryny.

Biorąc pod uwagę to, potrzebujesz rozwiązania, które jest na szczycie swojej gry, zbiera wszystkie dane, i tak dalej. Umożliwia zapisywanie danych w pamięci podręcznej, pobieranie danych w dowolnym momencie i daje wszystkie narzędzia, aby mieć pewność, że uda się w przestrzeni e-commerce.

Używa Lakier do większości tych rzeczy i stworzył imię przez wiele lat jako jedna z najlepszych platform e-commerce.

7. Otwarte źródło

Magento posiada 3 wersje, a mianowicie Magento Community Edition, która jest bezpłatna, wypłacana Magento Enterprise Edition i Magento Go, która jest płatna i hostowana na serwerach Magento; wydanie wspólnotowe jest najbardziej popularne wśród nich wszystkich.

Mają własną dużą społeczność, która jest aktywna i wspiera własne środowisko programistyczne i użytkowników.

Po bezpłatnym pobieraniu i zainstalowaniu tej platformy zakupowej online można zainstalować rozszerzenia i wykonywać wiele dostosowań za pomocą Magento Connect Marketplace. Dodatkowo, ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, platforma jest regularnie aktualizowana, co czyni ją bardziej bezpieczną i niezawodną, aby chronić Cię przed hakerami.

Jeśli masz jakieś problemy, rozbudowana społeczność jest czymś, o co możesz zwrócić się w przypadku wszelkich potrzebnych rozwiązań.

8. Mobile przyjazny

Mobilery nie idą wcale, a wraz ze wzrastającym wzrostem smartfonów i spadkiem liczby komputerów stacjonarnych coraz więcej osób korzysta z telefonów, aby uzyskiwać dostęp do witryn internetowych i zamiast tego uzyskiwać dostęp do materiałów z telefonów komórkowych. Nigdy nie było ważniejsze, aby witryna internetowa była mobilna. Zobacz więcej: automaty do gier, tak samo jak witryny e-commerce muszą znajdować się na platformach mobilnych.

Platforma Magento eCommerce jest wyposażona w mobilną, przyjazną technologię, podobnie jak nowoczesne gniazda. Jego klienci nie tylko mogą używać stron internetowych do promowania produktu, ale także dać im to samo doświadczenie w przestrzeni smartfona.

Pozwala użytkownikom łatwo przeciągać i upuszczać opcje, audiowizualne i sterować rozmiarem ekranu, aby udostępnić je telefonom komórkowym i witrynom internetowym.

9. Wiele stron internetowych ze wspólnym zaplekiem

Typowo witryny e-commerce mają jedno miejsce na jeden zestaw. To nie jest w przypadku tej platformy zakupowej online.

Magento pozwala użytkownikom tworzyć odrębne i niezależne strony internetowe dla produktów, które umożliwiają prowadzenie wielu witryn, nie wymagając różnych systemów zaplecza.

Dodatkowo pozwala każdemu z witryn internetowych uczyć się jako użytkownik, aby zachęcić klientów do zaspokajania ich potrzeb.

10. Analityczne i śledzenia

Platforma e-commerce firmy Magento wprowadziła niedawno własne narzędzie analityczne i śledzące o nazwie Magento Business Intelligence. Narzędzie to jest w pełni konfigurowalne i rozwija się zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i technicznych.

Wreszcie, Magento nie boi się wzrostu jego klienta. Oznacza to, że pomimo tego, czego klient rośnie i jak dobrze wykonuje; najlepsza platforma e-commerce – Magento – będzie działać i nadal dążyć do tego, aby nie narazić Cię na wzrost. Dlatego Magento jest jedną z najlepszych platform dla Twojej firmy e-commerce.